Nakladatelství MENT vyhovuje 79 titulů.

ALEA - DÍVKA MOŘE: VOLÁNÍ Z HLUBIN (AUDIOKNIHA PRO DĚTI)

ALEA - DÍVKA MOŘE: VOLÁNÍ Z HLUBIN (AUDIOKNIHA PRO DĚTI)

Tanya Stewnerová  |  ment  |  CD

Nikdy se nepřibližuj k vodě! To byla poslední slova její matky, předtím než zmizela. Aleu však voda a tajemství kolem ní natolik přitahují, že vyrazí s kamarády na plavbu po moři. Při jedné bouři ale spadne přes palubu a už nikdy nebude nic jako dřív… Audio verzi knižního bestselleru vypráví Kateřina Jebavá. Nahrávka je ve formátu MP3.

Cena: 249 Kč

ANGLIČTINA STRUČNÝ PŘEHLED GRAMATIKY

ANGLIČTINA STRUČNÝ PŘEHLED GRAMATIKY

Stručný přehled je určen všem, kteří si chtějí rychle a přehledně zopakovat základy anglické gramatiky.

Cena: 49 Kč

APOLLÓNŮV PÁD - TEMNÉ PROROCTVÍ

APOLLÓNŮV PÁD - TEMNÉ PROROCTVÍ

Apollón dál trčí v kůži Lestera Papadopoulose. Z jeho nadpřirozených schopností mu nezbyla ani jedna a tělo nemotorného teenagera, ve kterém se nachází, je jen pro zlost. Diovo odpuštění a místo na Olympu získá zpět, jen pokud najde starověké zdroje proroctví a osvobodí je. Naštěstí na to není sám – po boku má starého známého Lea Valdeze, jeho draka ohniváče a bývalou nymfu Kalypsó. Cesta za dalším Orákulem vede na Středozápad!

Cena: 399 Kč

AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ - ZPÍVÁNÍ S PIÁNKEM

AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ - ZPÍVÁNÍ S PIÁNKEM

Máte rádi rodinnou komedii Ať žijí duchové? A jestlipak víte, že písničky k filmu složil Jaroslav Uhlíř a texty napsal Zdeněk Svěrák? Jejich nesmrtelné hity si nyní můžete zazpívat podle této knížky s piánkem. Barevné noty poradí, na kterou klávesu zahrát, a kdyby vám to nešlo, piánko přehraje melodii za vás!

Cena: 399 Kč

AŤ ŽIJÍ JEDNOROŽCI

AŤ ŽIJÍ JEDNOROŽCI

Miluješ jednorožce? Pak musíš mít tuto kolekci složenou z úžasného bloku a devíti druhů samolepicích lístečků. Piš dopisy či poznámky, nechávej vzkazy rodině nebo kamarádkám na nádherných papírech zdobených obrázky těchto ušlechtilých tvorů.

Cena: 249 Kč

ČARODOL - KARPATSKÝ KNÍŽE

ČARODOL - KARPATSKÝ KNÍŽE

Táňa si myslela, že se s rodnými Karpaty rozloučila už navždy. Před nepřáteli utekla do Anglie, získala zde magické jméno Kavé Lizard, další schopnosti a nová přátelství. Náhle je však vyzvána k návratu. Má se stát novou strážkyní koruny karpatských knížat. Jak Táňu doma přivítají? Překoná všechny nástrahy? Získá spojence, nebo zůstane sama? A kdo získá od mocného mága, velikého Molfara, zlatý klíč a stane se jediným karpatským knížetem?

Cena: 349 Kč

ČAROVNÍ JEDNOROŽCI - KOUZELNÝ LES

ČAROVNÍ JEDNOROŽCI - KOUZELNÝ LES

Prázdniny u tety nejsou pro Zoe ničím zajímavé. Až do okamžiku, kdy se přenese do světa čarovných jednorožců! Vše je tam pohádkově krásné a hned si tam najde novou kamarádku. Pak se ale ukáže, že země je v nebezpečí. Zlý poník Stín začaroval všechny stromy a rostliny, a ty vadnou a usychají. Šance je jediná: najít vzácný květ a uvařit z něj kouzelný lektvar. Najde Zoe odvahu, aby se vydala spolu s jednorožci na nebezpečnou výpravu?

Cena: 169 Kč

ČESKÝ JAZYK DO DLANĚ PRO ZŠ A NIŽŠÍ ROČ. VÍCELET. GYMNÁZIÍ

ČESKÝ JAZYK DO DLANĚ PRO ZŠ A NIŽŠÍ ROČ. VÍCELET. GYMNÁZIÍ

Učivo pro základní školy a nižší ročníky víceletých gymnázií stručně a přehledně! Praktická pomůcka obsahuje nejdůležitější poznatky z učiva českého jazyka. Látka je zpracována v přehledných tabulkách a schématech. Díky velikosti můžete knížku použít i jako tahák :-)

Cena: 99 Kč

ČESKÝ JAZYK OD ŠESTKY DO DEVÍTKY - CVIČEBNICE PRO 6. TŘÍDU Z

ČESKÝ JAZYK OD ŠESTKY DO DEVÍTKY - CVIČEBNICE PRO 6. TŘÍDU Z

Ovládáš bravurně učivo českého jazyka pro 6. třídu? Umíš zodpovědět v hodinách jakoukoli záludnou pravopisnou otázku? Pokud ne a chceš si svoje mezery doplnit, je pro tebe určena právě tato cvičebnice, která tě formou různých typů cvičení provede gramatickými jevy šestého ročníku. Cvičebnice vychází z konceptu knižní řady Od šestky do devítky – Český jazyk stručně a přehledně.

Cena: 129 Kč

CHARLIE - KOTĚ, KTERÉ ZACHRÁNILO ŽIVOT

CHARLIE - KOTĚ, KTERÉ ZACHRÁNILO ŽIVOT

Kocourek Charlie by pro svého člověka udělal cokoli. Jeho člověk – holčička Karolinka – se zotavuje po vážné nemoci a stále není ve své kůži. Když se jí narodí sestřička, má pocit, že je odstrkovaná, a rozhodne se, že uteče z domova. Charlie tomu nedokáže zabránit, tak se alespoň rozhodne, že na ni bude na její cestě do neznáma dávat pozor. Dokáže Charlie svoji milovanou kamarádku ochránit? Vrátí se oba ve zdraví domů?

Cena: 299 Kč

Stránka: 1  2  3  4  5  6  7  8  z  9

 
Vyrobil: Kašpárek