Autorovi CARROLL LEWIS vyhovuje 4 titulů.

ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ - NV

ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ - NV

Alenka se pustí do pronásledování bílého králíka, který kolem ní proběhl. Spadne do králičí nory, která se ukáže být branou do podivného světa, ve kterém jsou přírodní zákony vystřídány neomezenou fantazií, překrásně zobrazenou nádhernými ilustracemi, které vykreslují veškeré kouzlo tohoto zázračného světa.

Cena: 399 Kč

ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ - NV

ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ - NV

Když se králík znovu ukázal, Alenka se k němu rozběhla. Dorazila ke křoví právě včas, aby ho zahlédla, jak mizí v temné noře a nespokojeně bručí: „Jemine! Jemine! Je pozdě! Alenka se bez váhání přikrčila a vyrazila úzkou norou za prchajícím králíkem. Náhle jakoby se země pod ní propadla – padala do hluboké temné jámy! Nedokázala si představit, co ji tam dole čeká. Nesmrtelný příběh Alenky v říši divů doplněný překrásnými ilustracemi.

Cena: 299 Kč

ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ - SVĚTOVÁ ČETBA PRO Š

ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ - SVĚTOVÁ ČETBA PRO Š

Alenka v říši divů vypráví o dobrodružství malé holčičky, které je plné fantaskních motivů. Je úplně jiné než moralizující příběhy. Alenka se propadne králičí norou, protože pronásleduje bílého králíka, zvětšuje se a zmenšuje a pije čas s podivnými společníky. Vrátí se někdy z říše divů, nebo jí královna setne hlavu ?

Cena: 139 Kč

ALICE IM WUNDERLAND

ALICE IM WUNDERLAND

-

Cena: 159 Kč

Stránka: 1  z  1

 
Vyrobil: Kašpárek